Specjalistyczny szampon przeciwłupieżowy

  • Eliminuje łupież, zapobiega nawrotom*

 

Szampon Kelual DS zalecany jest do stosowania w stanach nawracającego, uporczywego łupieżu połączonego ze swędzeniem oraz zaczerwienieniem skóry głowy. Jego kompletna formuła zawiera składniki działające na wszystkie czynniki towarzyszące łupieżowi o ciężkim przebiegu. Kwas β-glicyretynowy, przynosi natychmiastową i długotrwałą ulgę w przypadku swędzenia i zaczerwienienia skóry głowy.  Cyklopiroksolamina i pirytionian cynku to składniki przeciwgrzybicze skutecznie ograniczające rozwój grzybów z rodzaju Malassezia, które są główną przyczyną powstawania łupieżu. Keluamid usuwa łuski łupieżu oraz oczyszcza skórę głowy.  

Zmniejsza swędzenie skóry głowy już po pierwszym zastosowaniu. Łagodzi zaczerwienienie oraz trwale usuwa łupież. Oczyszcza skórę głowy i przynosi jej ukojenie.

 

*Efekt szamponu Kelual DS jest długotrwały, gdyż zapobiega nawrotom łupieżu przez 4 tygodnie

 

 

 

Łojotokowe zapalenie skóry.

Uporczywy łupież ze świądem.

  1. „faza aktywna”: Nałożyć szampon na włosy. Masować skórę aż do uzyskania piany. Spłukać. Czynność powtórzyć pozostawiając szampon przez 3 min, następnie obficie spłukać. Szampon stosować 3 razy w tygodniu przez 2 tygodnie.
  2. „faza podtrzymania”: stosować szampon raz w tygodniu w połączeniu z dermatologicznym szamponem Elution na osłabioną skórę głowy.

 

Jako uzupełnienie lub podtrzymanie kuracji zaleca się stosować szampon dermatologiczny Elution do wrażliwej skóry głowy i włosów.

     

W przypadku kontaktu z oczami należy przemyć wodą.